Skrydis į 18 000 pėdų aukštį

Ar kada galėjote įsivaizduoti, kad oro balionu pakilsite į 18 000 pėdų aukštį?

Dabar tokią svajonę nesunkiai galime padėti paversti realybe! Šis išskirtinis ir šiurpuliukus kūnu verčiantis lakstyti mūsų produktas subalansuotas ekstremalams, tačiau yra tinkamas ir ypač smalsiems aukščio mėgėjams. Prieš Jūsų akis ne tik atsivers fantastiški Lietuvos vaizdai iš paukščio skrydžio, bet tuo pačiu Jūs tapsite vienu iš vos keliolikos tokiame aukštyje oro balionu skridusių žmonių Lietuvoje! Ar Jūs pasiruošę tikram padangių nuotykiui?

Dalyviai: 1 asmuo. Skrendama surinkus 3 asmenų grupę.

Trukmė: 70-90 min. skrydis (4–5 valandos su pasiruošimu).

Paslaugą sudaro: Skrydžio instruktažas, speciali aviacinė deguonies įranga, skrydis, pirmojo skrydžio krikšto ceremonija, diplomas, taurė putojančio vyno, parvežimas į starto vietą.

Įranga: Kylama tik su specialia aviacine deguonies įranga.

Rekomendacijos: Prieš skrydį siūloma pasikonsultuoti su šeimos gydytoju.

Galiojimas: Paslauga galioja metus nuo apmokėjimo dienos. Skraidymų sezonas tęsiasi nuo balandžio 15 d. iki spalio 15 d.

Laikas: Pavasarį, vasarą bei ankstyvą rudenį skrydžiai oro balionais vykdomi anksti ryte (kylama 1–2 valandos po saulės patekėjimo) ir vakare likus 1–2 valandoms iki saulėlydžio: tarp 5 ir 8 val. rytais ir tarp 18 ir 21 val. vakarais.

Vieta: Vilnius/Vilniaus apskritis.

Oro sąlygos: Skrydis oro balionu labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Apranga: Pageidautina medvilninė, dengianti visą kūną ir tinkama skrydžiui į 18 000 pėdų aukštį. Draudžiama avėti aukštakulniais batais!

Draudimas: Visi skrendantys asmenys yra apdrausti aviaciniu draudimu.

Kita informacija: Prieš pat skrydį ir skrydžio metu draudžiama rūkyti bei vartoti alkoholinius gėrimus. Skrydžio metu draudžiama naudotis aštriais ir stikliniais daiktais. Skristi negalima vaikams. Jaunesni nei 16 metų asmenys turi būti lydimi suaugusiojo ir skristi vieni negali. Prieš skrydį į 18 000 pėdų aukštį rekomenduojame apsilankyti pas savo šeimos gydytoją ir jį apie tai informuoti. Tokios saugumo priemonės siūlomos, norint išvengti su sveikata susijusių problemų, galinčių iškilti kylant į retesnio oro erdves ir išgyvenant slėgių pasikeitimą.

Registracija: Būtina išankstinė registracija mūsų svetainėje (skiltyje Registracija skrydžiui), elektroniniu paštu - info@orobalionai.lt  arba telefonais  8 611 20911/ 8 650 26468 

Į viršų