Dėl specialių kainų ir apmokėjimo salygų
teirautis elektroniniu paštu: info@orobalionai.lt
arba telefonu +370 650 26468.

16 ir 24 vietų balionai grupėms

Didžiausi Lietuvoje: 16 ir net 24 vietų oro balionai didelių grupių skrydžiams!

Hot Air Lines komandai priklauso didžiausi Lietuvoje ir Baltijos šalyse - 16 ir net 24 vietų oro balionai. Jeigu planuojate nekuklią asmeninę ar įmonės šventę arba tiesiog norite karšto oro balionu skristi su būriu draugų, mūsų organizuojami skrydžiai didelėms grupėms yra kaip tik Jums!  

Šiais ir dar trimis (šešių vietų kiekvienas) oro balionais vienu metu galime komfortiškai paskraidinti net 58 žmonių grupę. Esant poreikiui, galime suorganizuoti ir dar didesnių grupių skrydžius.

Hot Air Lines komanda visuomet yra atvira unikalioms su skrydžiais oro balionu susijusioms idėjoms. Kartu į skrydį galime pakviesti profesionalų gidą ar net gi muzikantą, Jūsų skrydį paįvairinsiantį muzikos garsais. O galbūt po skrydžio norėtumėte surengti pikniką pievoje, kurioje nusileidome? Visa tai yra įmanoma!

Visi pramogos dalyviai, norintys dalyvauti paruošiant oro balioną skrydžiui, bus atitinkamai instruktuoti ir apmokyti patyrusios komandos! Viso skrydžio metu kiekvienas pramogos dalyvis yra apdraustas aviaciniu draudimu.

Į viršų