D.U.K.

  • Turite dovanų kuponą skrydžiui oro balionu. Kaip atlikti skrydžio registraciją?
    Patogiausia užsiregistruoti į skrydį per mūsų interneto svetainę, spustelėjus ant Registracija Skrydžiui žymės pagrindiniame puslapyje. Registracijos formoje reikia nurodyti skrendančių asmenų skaičių, jų vardus, pavardes, kupono numerius ir kitą asmeninę informaciją. 
  • Atlikote registraciją skrydžiui ir gavote sėkmingą registraciją patvirtinantį laišką. Kada su jumis susisieksime?
    Pirmiausia skambiname anksčiau užsiregistravusiems asmenims ir tiems, kurių dovanų kuponų galiojimo laikas artėja prie pabaigos.
  • Norite užregistruoti dovanų kuponą grupėje pasirinktai skrydžio datai. Ar skrydis būtent tą dieną ir įvyks?
    Mes visuomet atsižvelgiame į klientų poreikius ir stengiamės priderinti skrydžio datas. Tačiau tiek dėl nenuspėjamų oro sąlygų, tiek dėl didelio oro balionų užimtumo - negalime užtikrinti, kad pavyks tai padaryti. 
  • Turite skrydžio kuponą vienam asmeniui, tačiau norėtumėte skristi dviese. Ką daryti?
    Užpildykite skrydžio registraciją dviems asmenims, įvesdami vieno asmens duomenis ir kupono numerį, o registruodami kupono neturintį asmenį, nurodykite, kad atsiskaitysite po skrydžio. 
  • Kodėl skrydžio bilietai angliškoje ir rusiškoje puslapio versijose yra brangesni?
    Į paslaugų paketą ne Lietuvos piliečiams įskaičiuojame ir pervežimus: pasiėmimą ir grąžinimą į viešbutį. Tokiu būdu siekiame užtikrinti, kad miesto nepažįstantys žmonės nepavėluotų į suplanuotą skrydį ir pramoga būtų įgyvendinta laiku. 
  • Kokie draudimai keleiviams taikomi skrydžio metu?

    Oro baliono krepšyje ir 10 metrų spinduliu nuo oro baliono kupolo, krepšio ir priekabos griežtai draudžiama rūkyti. Skrydžio metu neleidžiama vartoti alkoholinių gėrimų bei ateiti į skrydį apsvaigus. Keleiviams taip pat draudžiama naudotis aštriais ir stikliniais daiktais.

  • Ar skrendant oro balionu viršuje būna šalta?
    Skrendant oro balionu, rekomenduojame apsirengti taip, kad nebūtų šalta ant žemės. Oro balionai skrenda vėjo greičiu t.y. kartu su vėju, todėl oro baliono gondoloje vėjas paprastai nejuntamas. Be to, pakankamai šilumos sklinda nuo veikiančių oro baliono degiklių. Vėsiau gali būti tik po paties skrydžio nusileidus ant žemės. Jeigu bijote, kad sušalsite - lengva skara niekuomet nepamaišys.
  • Kokia apranga ir avalynė keleiviams rekomenduojama?

    Skrydžio metu svarbu vilkėti medvilninės medžiagos visą kūną dengiančiais drabužiais. Nuo oro baliono degiklių sklinda karštis, todėl siūloma su savimi pasiimti skrybėlę arba kepuraitę nuo saulės. Nepamirškite, kad skristi negalima avint aukštakulniais batais. Patogiausia - avėti tvirtais sportiniais bateliais arba batais su auliukais.

  • Ar vaikai gali kilti oro balionu? Jei taip - nuo kokio amžiaus?
    Hot Air Lines skraidina ne jaunesnius kaip 7 metų ir ne žemesnius kaip 120 cm ūgio vaikus (lydint vienam iš suaugusiųjų).
  • Kokio amžiaus asmenys gali skristi oro balionu be suaugusiųjų palydos?
    16 metų amžiaus sulaukę asmenys oro balionu gali skristi nelydimi suaugusiųjų. Tačiau tėvai ar globėjai keleivį privalo atlydėti į skrydį ir pasirašyti skrydžio instruktažą. 
  • Ar oro balionu gali skristi senjorai?
    Skrydžiai oro balionu neturi amžiaus limito. Vyriausias mūsų skraidintas keleivis buvo 92 metų amžiaus. Esant norui pakilti oro balionu, skrendantysis turėtų įvertinti savo sveikatos būklę, jeigu reikia - pasitarti su gydytoju. Jeigu jis jaučiasi puikiai, mes būsime laimingi galėdami pakilti kartu su juo!
  • Kam nerekomenduojama skristi oro balionu?
    Rimtų sveikatos sutrikimų turintiems asmenims siūlome susilaikyti nuo skrydžių oro balionais. Ši pramoga gali kelti pavojų asmenų, sergančių širdies, kraujotakos, kvėpavimo ligomis fizinei būklei ir gyvybei.
  • Ar yra taikomi apribojimai besilaukiančioms moterims?
    Hot Air Lines besilaukiančioms keleivėms netaiko draudimo skristi. Mūsų paslauga naudojosi ir paskutiniajame nėštumo mėnesyje buvusi moteris, kuri skrydžio metu ir po skrydžio jautėsi puikiai. Todėl sprendimą šiuo atveju paliekame pačioms moterims - jeigu jų savijauta yra gera ir jos pačios skristi nesibaimina - visuomet jas įtrauksime į keleivių sąrašus.
  • Kelintą valandą prasideda skrydžiai?
    Pavasarį, vasarą bei ankstyvą rudenį skrydžiai oro balionais vykdomi anksti ryte (kylama 1–2 valandos po saulės patekėjimo) ir vakare likus 1–2 valandoms iki saulėlydžio: tarp 5 ir 8 val. rytais ir tarp 18 ir 21 val. vakarais.
     
  • Iš kur kyla oro balionai?
    Oro balionai gali startuoti iš bet kurios pakankamai didelės ir apsaugotos nuo vėjo aikštelės ar pievos. Vilniuje oreiviai kyla Žvėryne, šalia Litexpo parodų rūmų, iš Valakampių ir Baltojo tilto pievos. Kaune oro balionai kyla iš Pažaislio arba Aleksoto. Užsisakius privatų skrydį oro balionu, atvykstame į Jūsų pasirinktą vietą bet kuriame Lietuvos taške.
  • Kaip parvažiuoti po skrydžio iš nusileidimo vietos?
    Skrendantį oro balioną visada lydi oreivių automobilis, kuris po skrydžio grąžina balioną ir juo skridusius keleivius į starto vietą
     
  • Kur leidžiasi oro balionai?
    Skrydis oro balionu galimas tik pavėjui, todėl ypač sunku sudaryti tikslų skrydžio maršrutą ir tiksliai suplanuoti nusileidimo vietą. Paprastai ją parenka pilotas, ieškodamas nusileidimui tinkamos pievos su patogiu privažiavimu. 
  • Kokiu maršrutu skrenda oro balionai?
    Gaila, bet pilotas negali valdyti oro baliono skridimo krypties, nes šis visuomet juda pavėjui. Todėl tik teisingai pasirinkta starto vieta ir tinkamai įvertinta vėjo kryptis padeda užtikrinti vaizdingus skrydžius. Mūsų komanda visuomet stengiasi praskristi virš Trakų pilies, Vilniaus senamiesčio stogų ar kito Jūsų pačių pasirinkto tikslo.
  • Ar oro balionas gali pakilti ir nusileisti Jūsų norimoje vietoje?
    Oro balionas yra vėjui pavaldi oro transporto priemonė. Pakilimo vietą mes pasirenkame patys, todėl ja gali tapti ir Jūsų pageidaujama vieta. Žinoma, jeigu jos lokacija dera su vėjo kryptimi. Tačiau nusileidimo vietos niekuomet negalima numatyti iš anksto. 
  • Kiek trunka skrydis ir visa pramoga?
    Oreiviai savo balionus skrydžiui paruošia per 20–30 minučių, pats skrydis trunka apie vieną valandą, o visa pramoga – 3–4 valandas.
  • Kokiame aukštyje skrendama?
    Vilniuje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose galimą oro balionų aukštį kontroliuoja skrydžių valdymo tarnyba (oro uosto bokštas) – aukštis gali būti nuo 200 m iki 1500 m. Kitose Lietuvos vietose, kur arti nėra oro uostų, oreiviai aukštį pasirenka savo nuožiūra: skristi įmanoma tiek vieno metro, tiek vieno kilometro aukštyje.
     
  • Kada prasideda ir baigiasi skraidymų sezonas?
    Priklausomai nuo oro sąlygų skraidymų sezonas tęsiasi maždaug nuo balandžio pabaigos iki spalio pradžios.
Į viršų