16 vietų balionas grupėms

Didžiausias Lietuvoje: net 16 vietų oro balionas didelių grupių skrydžiams!

Orobalionai.lt komandai priklauso didžiausias Lietuvoje ir Baltijos šalyse - net 16 vietų oro balionas. Jeigu planuojate nekuklią asmeninę ar įmonės šventę arba tiesiog norite karšto oro balionu skristi su būriu draugų, mūsų organizuojami skrydžiai didelėms grupėms yra kaip tik Jums!  

Šiuo ir dar keturiais (keturių, penkių, šešių ir aštuonių vietų) oro balionais vienu metu galime komfortiškai paskraidinti net 35 žmonių grupę. Esant poreikiui, galime suorganizuoti ir dar didesnių grupių skrydžius.

Užsakant skrydį grupei nuo 14 –likos svečių, Jums pasiūlysime ypatingą servisą bei kainas. Standartinis valandos skrydžio paketas, pirmojo skrydžio krikšto ceremonija su diplomais, putojančio vyno taurė, specialiai mūsų svečiams pagamintų atvirukų su nuotraukų vaizdais iš oro baliono rinkinys (kiekvienam dalyviui) - apgalvota ir nepaprastus išgyvenimus žadanti mūsų pramoga. 

Orobalionai.lt komanda visuomet yra atvira unikalioms su skrydžiais oro balionu susijusioms idėjoms. Kartu į skrydį galime pakviesti profesionalų gidą ar net gi muzikantą, Jūsų skrydį paįvairinsiantį muzikos garsais. O galbūt po skrydžio norėtumėte surengti pikniką pievoje, kurioje nusileidome? Visa tai yra įmanoma!

Visi pramogos dalyviai, norintys dalyvauti paruošiant oro balioną skrydžiui, bus atitinkamai instruktuoti ir apmokyti patyrusios komandos! Viso skrydžio metu kiekvienas pramogos dalyvis yra apdraustas aviaciniu draudimu.

Į viršų