Apie mus

Didžiausias Baltijos šalyse karšto oro balionas! Keturiose keleiviams skirtose oro baliono krepšio erdvėse patogiai ir saugiai sutelpa net iki dvidešimt keturių keleivių. Tačiau naudojant jį kaip skraidantį restoraną arba kitomis ypatingomis progomis, keleivių skaičius gali būti sumažintas iki 16-ikos ypatingai komfortiškų vietų. Šis orlaivis yra naujausias Hot Air Lines ir Amberton Air pirkinys, o drauge ir moderniausias orlaivis šalyje.

 

Orlaivio registracijos ženklas:             LY-BER (Amberton)
Gamintojas:             „Ultramagic Balloons"
Pagaminimo metai:             2017
Maksimalus keleivių skaičius:             24
Tūris:              12 000 kubinių metrų

Antras pagal dydį Baltijos šalyse karšto oro balionas vienu metu į orą gali pakelti net šešiolika keleivių. Jo specialus keleiviams gabenti skirtas krepšys suskirstytas į penkias erdves. Keturios iš jų talpina po keturis keleivius kiekviena, o penktoji skirta orlaivio pilotui ir kuro talpoms. Keleiviams išskirta erdvė turi medžiaginius paminkštinimus, užtikrinančius komfortišką ir saugų nusileidimą. Mūsų komanda šį galiūną praminė - „Mažyliu“. 2016 m. jame įvyko didžiausios vestuvės - vienu metu jame buvo sutuoktos net 8 poros.

Orlaivio registracijos ženklas:               LY-ORE (Gariūnai)
Gamintojas:               „Cameron Balloons Ltd.“ 
Pagaminimo metai:               2012
Maksimalus keleivių skaičius:               16
Tūris:               8920 kubinių metrų
 

 

Unikalus savo forma ir dydžiu naujasis „KG Group ACTIVUS“ oro balionas – dešimtuke didžiausių pasaulio specialios formos karšto oro balionų. Dauguma nestandartinės formos balionų gaminami net perpus mažesni, nes dažniausiai naudojami tik kaip reklamos priemonė. Šis išskirtinis aparatas džiugins ne tik žvelgiančiuosius į dangų, bet ir vienu metu skraidins net iki šešių keleivių. Užsisakykite VIP skrydį šiuo oro balionu ir jūsų šventinė diena bus dar įspūdingesne!

Orlaivio registracijos ženklas:               LY-BDP (ACTIVUS)
Gamintojas:               „Cameron Balloons Ltd.“ 
Pagaminimo metai:               2017
Maksimalus keleivių skaičius:                6
Tūris:               5100 kubinių metrų
 

 
 
Pats naujausias mūsų orlaivis - mėlyno dangaus spalvos RHENUS Logistics logotipu paženklintas oro balionas. Šio keleivinis krepšys yra suskirstytas į tris erdves. Dvejose jų gali patogiai skristi po tris asmenis, o trečiąja erdve naudojasi orlaivio pilotas. Šiame oro balione kuro talpos, saugumo sumetimais, yra atskirtos nuo keleivių, o krepšio bortai ypatingai aukšti, kad skrendantiesiems būtų drąsiau. 
 
Orlaivio registracijos ženklas:               LY-RHL (RHENUS)
Gamintojas:               „Cameron Balloons Ltd.“ 
Pagaminimo metai:               2016
Maksimalus keleivių skaičius:               6
Tūris:               4500 kubinių metrų
 

 
 
Milžinišku „DELFI Tik aukštyn!“ užrašu pažymėtas labai ryškios geltonos spalvos oro balionas buvo pagamintas Vokietijoje. Jame vienu metu panoraminiais vaizdais gali grožėtis net iki 6 keleivių. Oro balionas turi unikalų Baltijos šalyse krepšį, kuriame be standartinių stovimų vietų yra ir trys sėdimos! Todėl dabar pagaliau turime galimybę saugiai ir labai patogiai paskraidinti ir labai mažus vaikus, ir senjorus, ir žmones su negalia.
 
Orlaivio registracijos ženklas:              LY-BED (DELFI)
Gamintojas:              „Schroeder fire balloons GmbH.“ 
Pagaminimo metai:              2006
Maksimalus keleivių skaičius:              6
Tūris:              4500 kubinių metrų
 
 

 
 
AIRBUS pavadinimas kalba pats už save! Didžiausias Europos ir pasaulio aviacijos koncernas, kurio dalimi yra ir „AIRBUS Helicopters“ (buvusi „Eurocopter“ grupė). Sraigtasparnis H120 yra lengvųjų „AIRBUS Helicopters“ orlaivių šeimos narys. Jis pasižymi išskirtiniu komfortu, galimybe iš orlaivio kabinos stebėti panoraminį vaizdą, nepaprastai tyliu veikimu, patikimumu, greičiu ir saugumu.

Orlaivio registracijos ženklas:               LY-HZV (Amberton Air)
Gamintojas:               "AIRBUS Helicopters"
Pagaminimo metai:               2015
Maksimalus keleivių skaičius:               4
Modelis:               H120

   
   
   
   
   
Į viršų