Privatumo politika

Mes vertiname Jūsų privatumą ir siekiame užtikrinti, jog lankydamiesi mūsų svetainėje bei dalindamiesi savo asmeniniais duomenimis su mumis jaustumėtės saugiai. Mums svarbus Jūsų pasitikėjimas, todėl įsipareigojame gerbti bei saugoti kiekvieno duomenų subjekto privatumą ir asmens duomenis.


Kad galėtume įvykdyti savo įsipareigojimus Jums kaip savo klientui, mums reikia tam tikrų Jūsų asmens duomenų. Mes įsipareigojame rinkti ir tvarkyti Jūsų asmens duomenis tik tada ir tik tokia apimtimi, kiek būtina konkrečiam, apibrėžtam ir teisėtam tikslui įgyvendinti. Mes imamės atitinkamų priemonių užtikrinti, kad mums pateikti asmens duomenys visada būtų saugūs ir kad Jūsų asmens duomenų tvarkymas atitiktų galiojančius duomenų apsaugos įstatymus bei mūsų vidinę tvarką. Mums svarbu užtikrinti Jūsų asmens duomenų tvarkymo skaidrumą.

 

Klientų duomenys tvarkomi, vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme įtvirtintais asmens duomenų tvarkymo reikalavimais ir kitais teisės aktais, susijusiais su asmens duomenų apsauga, nuo 2018 m. gegužės 25 d. – Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo).Naudojamos sąvokos

 

Asmens duomenys – bet kokia informacija, susijusi su fiziniu asmeniu (duomenų subjektu), kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai arba netiesiogiai nustatyta pasinaudojant atitinkamais duomenimis (pvz., vardu, pavarde, adresu, telefono numeriu ar kita informacija).


Klientas – bet koks asmuo, kuris užsisako, perka ar naudojasi mūsų paslaugomis.Kaip renkame Jūsų asmens duomenis?


Informacija, kurią renkame apie Jus, priklauso nuo Jūsų užsakomų paslaugų ir to, kokią informaciją pateikiate mums, kai užsakote paslaugą. Mes renkame duomenis, kuriuos pateikiate Jūs, pvz., kai bendraujate arba turite teisinių santykių su mumis, pavyzdžiui, perkate paslaugą arba kreipiatės į mus prašydami suteikti informaciją.

 

Jūs neprivalote pateikti jokių asmens duomenų mums, tačiau, nusprendus to nedaryti, gali būti, kad mes negalėsime Jums suteikti paslaugų.

 


Kokiu tikslu renkame (tvarkome) asmens duomenis?

 

Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant:


Kokių kategorijų asmens duomenis renkame?

 

Šiuo tinklalapiu galite naudotis neatskleisdami asmens duomenų. Asmens informacijos pateikimas nėra sąlyga naudotis šiuo tinklalapiu, išskyrus atvejus, kai duomenys reikalingi perkant bilietus, registruojantis skrydžiui oro balionu. Nepateikus būtinų asmens duomenų, negalėsite vykdyti pirkimo proceso, o mes negalėsime Jums suteikti paslaugų. Renkame duomenis, priklausančius šioms kategorijoms:


Kiek laiko saugome Jūsų duomenis?

 

Surinkti asmens duomenys saugomi spausdintiniuose dokumentuose ir mūsų informacinėse sistemose. Mes saugome Jūsų asmens duomenis tiek, kiek tai numato teisės aktai arba atsižvelgdami į duomenų tvarkymo tikslus, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimo laikotarpis. Asmens duomenys paprastai saugomi tol, kol iš sutartinių santykių gali kilti pagrįstų reikalavimų. Nebereikalingi asmens duomenys sunaikinami. Jūsų duomenis saugome tam, kad prireikus galėtume Jums suteikti reikiamą informaciją, kad turėtume tinkamą mūsų ir Jūsų santykių istoriją ir galėtume atsakyti į visus klausimus, susijusius su abipusiu bendradarbiavimu.


Visi Jūsų asmens duomenys yra saugomi sistemoje tol, kol galioja pasinaudojimo paslauga laikotarpis ir ne mažiau kaip 6 mėnesius nuo pasinaudojimo paslauga dienos.Slapukų naudojimas (Cookies)


Slapukas – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų kompiuterį arba mobilųjį prietaisą, kai jūs toje svetainėje apsilankote. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams.


Svetainėje naudojame šiuos slapukus:

„Google Analytics“  – teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Teikiama informacija pakartotinei rinkodarai. Visi duomenys anoniminiai.

„Facebook Pixel“ – naudojame kaip analizės įrankį, leidžiantis įvertinti reklamos efektyvumą, suprasdamas veiksmus, kuriuos atliekate mūsų svetainėje.  Renkami duomenys anoniminiai.Papildoma informacija


Jeigu Jūs turite bet kokių klausimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu ar šia privatumo politika, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@orobalionai.lt

 Bendroji informacija

 

Pavasarį, vasarą ir ankstyvą rudenį įprastai karšto oro balionai kyla anksti ryte (apie 1-2 val. po saulėtekio) 5-8 val. ir vakare (1-2 val. iki saulėlydžio) 18-21 val. Oro baliono pakilimui tinkama beveik bet kokia pakankamai didelė, nuo vėjo izoliuota vieta ar pieva. Vilniuje karšto oro balionai dažniausiai kyla iš Vingio parko, Valakampių, Baltojo tilto ar Barbakano. Kaune skrydžiai vykdomi iš Nemuno salos, Pažaislio ar Aleksoto apylinkių. Tačiau mūsų komanda gali atvykti ir į Jūsų pasirinktą vietą visoje Lietuvoje.

 

Karšto oro balionas skrenda tik pavėjui, todėl pakankamai sudėtinga iš anksto prognozuoti tikslų orlaivio skrydžio maršrutą ar nusileidimo vietą. Įprastai leidžiamasi automobiliams ir žemės komandai nesunkiai pasiekiamoje pievoje. Nepaisant to, jog ne visada galima tiksliai nuspėti nusileidimo vietą, atidžiai ir atsakingai piloto pasirinkta pakilimo vieta leis Jums iš oro pasigrožėti Trakų pilimi ar vaizdingais Vilniaus senamiesčio stogais.

 

Skrydžiui oro balionas paruošiamas per 20-30 min. Įprastai skrydis trunka apie 1 valandą. Skrydžio metu orlaivio pasiektas aukštis varijuoja nuo 10 iki 1000 metrų, kartais pakylama net ir aukščiau. Giedras dangus negarantuoja, kad skrydis pavyks. Pagrindinė sąlyga oro balionui - silpnas vėjas prie žemės (iki 20 km/val.) ir kritulių nebuvimas. Tokios oro sąlygos pasitaiko visais metų laikais, todėl oro balionu galima skristi net žiemą!

 

Oro balionas leidžiasi priartėjęs prie žemės, nusileidimo metu orlaivio greitis nėra didelis, todėl nusileidžiant nepatiriami pojūčiai, įprastai erzinantys lėktuvų keleivius. Kadangi oro baliono greitis ir kryptis skrydžio metu atitinka vėjo greitį ir kryptį, skrydžio pramoga gali mėgautis tiek vaikai, tiek vyresnio amžiaus keleiviai.

 

Skrydžio metu oro balioną lydi mūsų komandos automobilis. Žemės komandos narių atsakomybė - padėti paruošti orlaivį skrydžiui, vėliau - supakuoti oro balioną ir parvežti keleivius į orlaivio pakilimo vietą. Pirmą kartą skrendantys keleiviai po skrydžio komandos yra įšventinami į oreivių bendruomenę ir apdovanojami pirmojo skrydžio sertifikatais.

 

 

Skrydis oro balionu

 

Skrydis oro balionu reikalauja iš keleivių tam tikro minimalaus fiziniio pasiruošimo. Jeigu jaučiatės gerai ir esate nusiteikę, galite aktyviai dalyvauti pakuojant ir pripučiant oro balioną. Keleiviams, turintiems širdies ar kraujotakos problemų, bei asmenims po operacijų rekomenduojamaprieš skrydį pasitarti su gydytoju ir būtinai informuoti pilotą. Jaunesniems nei 16 metų amžiaus asmenims negalima skristi be lydinčio suaugusio asmens. Taip pat neskraidinami vaikai, kurių ūgis nesiekia 110 cm.

 

 

Bendrieji reikalavimai

 

Griežtai draudžiama rūkyti oro baliono krepšyje ir 10 metrų atstumu nuo oro baliono kupolo, krepšio ar priekabos.

 

Prieš skrydį ir skrydžio metu griežtai draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus.

 

Skrydžio metu griežtai draudžiama naudotis aštriais ir stikliniais daiktais.

 

Skrydžio metu dėvima apranga turi apsaugoti visą kūną. Tinkamiausia - medvilninė. Rekomenduojama su savimi turėti skrybėlę ar kepuraitę nuo saulės.

 

Avalynė turi būti tinkama skrydžiui, pageidautina - su auliukais. Keleiviams neleidžiama skristi avint aukštakulniais batais.

 

Foto ir vaizdo bei kitos asmeninės technikos saugumą užtikrina patys keleiviai. Pilotas neprisiima atsakomybės už jokius keleivių į skrydį pasiimtus daiktus.

 

 

Prieš skrydį ir jo metu:

  • Į krepšį įlipama ir išlipama tik leidus pilotui.
  • Prašoma neliesti ir nesilaikyti už vožtuvų, kupolo virvių bei kuro tiekimo žarnų.
  • Draudžiama mėtyti daiktus iš oro baliono krepšio.
  • Neleidžiama sėstis ant krepšio kraštų ir dujų cilindrų.

 

Nusileidimo metu:

  • Būtina abiem rankomis laikytis už tam skirtų krepšio viduje esančių virvių.
  • Oro balionui pradėjus leistis, svarbu sulenkti kojas per kelius. Bet ne per stipriai!
  • Privalu vykdyti visus piloto nurodymus.
  • Nusileidimo metu krepšys gali pavirsti, todėl reikia būti tam pasiruošus.

 

Gera Jūsų nuotaika ir atidumas piloto nurodymams bei skrydžio reikalavimams neabejotinai prisideda prie kiekvieno skrydžio kokybės!

 

 

Skrydžio instruktažą galite parsisiųsti čia